Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 citi rrit oferten per kakan deri 283 miljon euro

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xoni
antar 0%
antar 0%
xoni

Male Numri i postimeve : 46
Age : 26
Qyteti : kaqanik
Registration date : 15/01/2009

citi rrit oferten per kakan deri  283 miljon euro Empty
MesazhTitulli: citi rrit oferten per kakan deri 283 miljon euro   citi rrit oferten per kakan deri  283 miljon euro Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 1:42 pm

Ditëve të fundit ka spekulime të shumta në lidhje me ofertën që kanë bërë ‘pasanikët’ nga Mançesteri për të fituar shërbimet e yllit të Milanit. “Sky Italia” njofton se delegatët e Cityt i kanë shtuar edhe shtatë milionë euro ofertës primare, dhe tashëm ata ofrojnë 120 milionë euro për ta transferuar ish-Topin e Artë. “Ne jemi duke shqyrtuar ofertën për Kaka. Manchester City ka dhënë një propozim dhe ne jemi duke e shqyrtuar. Kjo nuk do të thotë se e kemi pranuar atë, por pas shqyrtimit do të vendosim për përgjigjen”, ka thënë drejtori i “Milan Channel”, Mauro Suma. Ndërkohë mësohet se babai i Kaka ka udhëtuar për në Mançester, ndërsa një burim i besueshëm i ka thënë “Associated Press” se Milani është pajtuar, ndërsa mbeten të zgjidhen detajet ndërmjet lojtarit dhe Cityt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
citi rrit oferten per kakan deri 283 miljon euro
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: