Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Zidane mund të rikthehet në Madrid së bashku me Perez

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Zidane mund të rikthehet në Madrid së bashku me Perez Empty
MesazhTitulli: Zidane mund të rikthehet në Madrid së bashku me Perez   Zidane mund të rikthehet në Madrid së bashku me Perez Icon_minitimeThu Jan 22, 2009 3:14 pm

Ish-futbollisti i Real Madridit, Zinedine Zidane, do të rikthehet tek klubi spanjoll si pjesë e kampanjës së ish-presidentit Florentino Perez për të rimarrë drejtimin e klubit.

Ramon Calderon dha dorëheqje më herët gjatë këtij muaji dhe edhe më shumë i nxiti spekulimet se ish-presidenti i klubit spanjoll, Florentino Perez, është në rrugë për t’u rikthyer në zgjedhjet që do të mbahen në qershor.

Siç shkruan AS, Perez dëshiron ta punësojë Zidanin si trajner të ekipit të të rinjve të Real Madridit. Francezi pati deklaruar se dëshiron të rikthehet si menaxher dhe se të jetojë edhe më tej në Madrid.

Spekulohet se Perez mund t’ia ofrojë atij edhe pozitën e drejtorit sportiv, të cilën aktualisht e mban Pedja Mijatovic, i cili nuk është aspak i dashur në mesin e tifozëve të Real Madridit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Zidane mund të rikthehet në Madrid së bashku me Perez
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bergkamp mund tё rikthehet tek Arsenali
» Lista e zezë e Perez
» Zinedine Zidane në një intervistë të fundit
» Bufon mund të kthehet në Janar
» Holmes i rikthehet filmit me rol nё komedi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: