Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Syze dielli me Bluetooth, telefon...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Syze dielli me Bluetooth, telefon... Empty
MesazhTitulli: Syze dielli me Bluetooth, telefon...   Syze dielli me Bluetooth, telefon... Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 5:59 pm

Nëse keni mjaft para sigurisht që vetes mund t’ia ofroni vetes disa gjëra siç janë dëgjueset Bluetooth, syzet e diellit, një kuletë të shtrenjtë dhe telefonin celular. Kjo nuk duket edhe shumë ekonomike, e në të njëjtën kohë zë shumë vend.

Syzet në fotografi, u mundësojnë të kombinoni tri nga katër gjërat e përmendura në një vend të vetëm.

Syzet Tri-Specs për diell posedojnë dy mikrofona të integruar, zmadhues, lidhje Bluetooth dhe disa dëgjuese.

Dëgjueset mund të lidhen në pajisjet PMP (Portable Media Player) dhe telefonat celularë, derisa kalimi nga thirrja telefonike në playerin MP3 kryhet falë ndihmës së një tasti në kornizën e syzeve.

Syzet e diellit Tri-Specs së shpejti do të gjenden në shitje me çmim prej 200 dollarëve amerikanë.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Syze dielli me Bluetooth, telefon... Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Syze dielli me Bluetooth, telefon...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: