Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Logic Bolt - projektor në telefon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Logic Bolt - projektor në telefon Empty
MesazhTitulli: Logic Bolt - projektor në telefon   Logic Bolt - projektor në telefon Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 5:58 pm

Edhe pse nuk është në pyetje pajisja e parë e këtij lloji (projektor në telefon) Logic Bolt ofron mundësinë e projektimit të fotografive me dimensione të mëdha dhe të kualitetit të mirë.

Logic Bolt Projector Phone ka projektor të integruar dhe ofron fotografi me madhësi prej 36 deri në 64 inç (640 x 280 piksela) si dhe përmban ekran VGA të ndjeshëm në prekje.

Ka mbështetje për GPS e Bluetooth, mundësi të lidhjes me internet dhe kamerë prej tre megapikselash.

Ky telefon me pamje interesante mund të riprodhojë dosje audio dhe video nëpërmes playerit të integruar, derisa format e mbështetura janë MP3, MP4 dhe 3GPP/AVI.

Bateria e telefonit mund të mbajë prej dy deri në tri orë bisedë, respektivisht rreth dy orë kur përmbajtja të riprodhohet nëpërmes projektorit.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Logic Bolt - projektor në telefon Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Logic Bolt - projektor në telefon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: