Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 YouTube përshtat video shërbimin për konzolat e lojërave

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

YouTube përshtat video shërbimin për konzolat e lojërave Empty
MesazhTitulli: YouTube përshtat video shërbimin për konzolat e lojërave   YouTube përshtat video shërbimin për konzolat e lojërave Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:14 am

Nëse posedoni konzolë të lojërave PlayStation 3 apo Nintendo Wii, keni parasysh se Google ka vendosur të përshtat paraqitjen e video shërbimit të vet pikërisht për këto lloj pajisjesh, më saktësisht për televizorët në të cilët ato janë të lidhura.

Duke vizituar faqen e internetit www.youtube.com/TV nëpërmes PlayStation 3 apo Nintendos Wii u hapet një pamje e përshtatur pikërisht për pajisjet televizive. Përveç vet pamjes, faqja i është përshtatur edhe navigimit nëpërmes tele-pilotëve përkatës, derisa secilin nga video materialet është e mundur që të paraqiten në ekranin e plotë (full screen).

Kësaj faqe mund t’i qaset nga 22 shtete dhe ajo paraqitet në 12 gjuhë të botës. Adresës www.youtube.com/TV mund t’i qaseni edhe nëpërmes kompjuterëve, mirëpo nuk mund të shihni pamjen e përshtatur për konzolat e lojërave.

www.youtube.com/TV

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
YouTube përshtat video shërbimin për konzolat e lojërave Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
YouTube përshtat video shërbimin për konzolat e lojërave
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: