Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Logitech G13 – e përsosur për adhuruesit e lojërave kompjuterike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Logitech G13 – e përsosur për adhuruesit e lojërave kompjuterike Empty
MesazhTitulli: Logitech G13 – e përsosur për adhuruesit e lojërave kompjuterike   Logitech G13 – e përsosur për adhuruesit e lojërave kompjuterike Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 1:22 pm

Logitech G13 – e përsosur për adhuruesit e lojërave kompjuterike 610xLogitech G13 – e përsosur për adhuruesit e lojërave kompjuterike
Logitech ka paraqitur një tastierë shtesë të dedikuar për adhuruesit e flaktë të lojërave kompjuterike, e cila sjell me vete madje 25 taste.
Logitech G13 bie në kategorinë e produkteve të cilat Logitech i quan 'gameboard,' dhe ky emërtim sigurisht më së shumti i përshtatet kësaj shtojce. Pos 25 tasteve shtesë në të gjendet edhe butoni i veçantë analog si dhe ekrani LCD me rezolucion 160x43 piksela në të cilin mund të shihni informatat kyçe nga loja apo, për shembull, porositë e lojtarëve tjerë.

Natyrisht, tastet mund të programohen prandaj në fund mund të keni 87 funksione. Në të gjendet edhe memoria e integruar prej 20 MB në të cilën mund të ruani profile për lojëra të ndryshme, edhe pse pajisja veçmë vjen me profilet e integruara për World of Warcraft, Lord of The Rings Online dhe Call of Duty.

Krejt këto që i përmendëm do të ju kushtojnë rreth 80 dollarë amerikanë.

www.logitech.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Logitech G13 – e përsosur për adhuruesit e lojërave kompjuterike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: