Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Obama oPhone nga Kenia

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Obama oPhone nga Kenia Empty
MesazhTitulli: Obama oPhone nga Kenia   Obama oPhone nga Kenia Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:13 am

Për ata patriotë, të cilët gjithmonë mundohen të tregojnë krenarinë se janë amerikanë vjen OPhone – një telefon i cili është krijuar pikërisht për ta.

Kompania miPhone, e cila e ka prodhuar këtë telefon, nuk është munduar shumë për performansat prandaj oPhone është bukur i lirë dhe ofron funksionet themelore.

Nga pjesa e prapme e telefonit gjendet logoja e madhe e Obamas, derisa një theks tjetër është vënë në shkronjën e madhe “O” në tastierën kryesor.

Nga karakteristikat kryesore mund të veçohet ekrani prej 1.47 inçësh, GSM 900/7800 dhe FM radioja e integruar.

Telefoni aktualisht mund të blihet në Keni, por së shpejti do të duhej të gjendej edhe në ofertën e eBay. Kur kjo të ndodhë, gjithsesi do të jetë hit i vërtetë tek amerikanët.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Obama oPhone nga Kenia Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Obama oPhone nga Kenia
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: