Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fabregas: Suksesi nuk blihet me para

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorFabregas: Suksesi nuk blihet me para Empty
MesazhTitulli: Fabregas: Suksesi nuk blihet me para   Fabregas: Suksesi nuk blihet me para Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 2:15 pm

Mesfushori i Arsenalit, Çesk Fabregas këmbëngul në mendimin se suksesi nuk mund të sigurohet me para. “Një skuadër e mirë duhet të zhvillohet normalisht dhe të shpejtuarit e këtij procesi, duke përdorur mjetin e ekzagjeruar financiar mund të krijojë efektin e kundërt, pra rreziku mbetet i madh”, ka pohuar Fabregas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fabregas: Suksesi nuk blihet me para
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: