Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Lotito: Zarate nuk largohet në janar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorLotito: Zarate nuk largohet në janar Empty
MesazhTitulli: Lotito: Zarate nuk largohet në janar   Lotito: Zarate nuk largohet në janar Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 2:12 pm

Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, ka thënë se asnjëri nga lojtarët e tij nuk do të largohet në janar, ndërsa nuk ka çmim që do ta detyronte atë ta lëshojë sulmuesin Mauro Zarate.
Tommaso Rocchi, Goran Pandev dhe Mauro Zarate kanë qenë shënjestër e shumë skuadrave evropiane, përfshirë Interin, Real Madridin dhe skuadrat nga Liga Premier.

“Që në fillim të sezonit kam rrezikuar me lojtarët e rinj të cilët e veshin këtë fanellë, prandaj nuk do t’i shes lojtarët e mi për asnjë çmim”, ka thënë Lotito për “Tuttosport”

Të dielën mbrëma Lazio e pret Juventusin në Stadio Olimpico të Romës me ç’rast Biancocelestët do të mundohen ta ndalin vrullin bardhezi për të qenë më afër një vendi që çon në Evropë sezonin e ardhshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lotito: Zarate nuk largohet në janar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: