Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ançeloti: Jemi të fortë edhe pa Kakanë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorAnçeloti: Jemi të fortë edhe pa Kakanë Empty
MesazhTitulli: Ançeloti: Jemi të fortë edhe pa Kakanë   Ançeloti: Jemi të fortë edhe pa Kakanë Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 2:11 pm

Transferimi i brazilianit Kaka nga Milani te Mançester Siti është gjithnjë e më afër. Bëhet fjalë për një numër të madh milionash, 150 për Milanin dhe 75 për futbollistin. Me këtë ofertë fantastike në mes të një krize botërore dhe të një tregu të shtrenjtë lojtarësh, Milan duket se do ta lëshojë yllin brazilian.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ançeloti: Jemi të fortë edhe pa Kakanë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: