Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 fjali qe lexohen njejte edhe nga para edhe nga prapa

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

fjali qe lexohen njejte edhe nga para edhe nga prapa Empty
MesazhTitulli: fjali qe lexohen njejte edhe nga para edhe nga prapa   fjali qe lexohen njejte edhe nga para edhe nga prapa Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 10:48 am

keto jane disa fjali te cilat lexohen njejte nga te dyja anet:

Kur afrohesh a sheh or Faruk

ramush aga shumar
hehe interesant hhe
nese dini ju naja kesi flalije qe lexohet njejt nga dy anet dhkruani

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
fjali qe lexohen njejte edhe nga para edhe nga prapa Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
fjali qe lexohen njejte edhe nga para edhe nga prapa
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Gjuha shqipe dhe gjuhët ndërkombëtare :: Gjuha dhe letërsia shqipe-
Kërce tek: