Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 fjalori greqisht shqip

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitorfjalori greqisht shqip Empty
MesazhTitulli: fjalori greqisht shqip   fjalori greqisht shqip Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 1:02 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti

xhiti

Male Numri i postimeve : 28
Age : 29
Qyteti : rashce
Registration date : 01/02/2009

fjalori greqisht shqip Empty
MesazhTitulli: Re: fjalori greqisht shqip   fjalori greqisht shqip Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 11:16 pm

flm loading
Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

fjalori greqisht shqip Empty
MesazhTitulli: Re: fjalori greqisht shqip   fjalori greqisht shqip Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 2:38 pm

sps eheheh

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
fjalori greqisht shqip Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
Sponsored content
fjalori greqisht shqip Empty
MesazhTitulli: Re: fjalori greqisht shqip   fjalori greqisht shqip Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
fjalori greqisht shqip
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Gjuha shqipe dhe gjuhët ndërkombëtare :: Gjuhët e tjera-
Kërce tek: