Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Adelina Ismajli - Ah Bre Babi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor




Adelina Ismajli - Ah Bre Babi Empty
MesazhTitulli: Adelina Ismajli - Ah Bre Babi   Adelina Ismajli - Ah Bre Babi Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 2:57 pm

babi babi ah bre babi nuk e di pse harxhon fjale munesh lirisht me u mrrol por une sonte kam me dal ani ani ti moj mami mos bertit vet ke qen qik sa te duash mbyllum ndhom se nga dritarja kom met ik une vetem po du jeten me jetu se rinia e ka veten nje ilac me vallzu me knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni se un po du me u knac se un po du me u knac. Babi babi ah bre babi nuk e di pse harxhon fjal munesh lirisht me u mrrol por une sonte kom me dal ani ani ti moj mami mos bertit vet ke qen qik sa te duash mbyllum ndhom se nga dritarja kom met ik une vetem po du jeten me jetu se rinia e ka veten me ilac, me vallzue me knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni se un po du me u knac. Une vetem po du jeten me jetu se rinia e ka veten me ilac, me vallz me knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni se un po du me u knac. une vetem po du jeten me jetu se rinia e ka veten me ilac me vallzue knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni se un po du me u knac se un po du me u knac.une vetem po du jeten me jetu se rinia e ka veten me ilac me vallzu me knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni se un po du me u knac. une vetem po du jeten em jetu se rinia e ka veten me ilac me vallzu me knu me kcy pak mu tranu mos u lodhni se un po du me u knac, se un po du me u knac.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Adelina Ismajli - Ah Bre Babi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Ismajli - 21 here
» Adelina Ismajli - 100% Zeshkane
» Adelina Ismajli - F..Kers
» Adelina Ismajli - F.. The Government
» Adelina Ismajli - Dy Akrepa

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Tekste Këngësh Shqip-
Kërce tek: