Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Fjalor SHQIP_FRENGJISHT DHE ANASJELLTAS/ DICTIONAIRE FRANCAIS-ALBANAIS...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Fjalor SHQIP_FRENGJISHT DHE ANASJELLTAS/ DICTIONAIRE FRANCAIS-ALBANAIS... Empty
MesazhTitulli: Re: Fjalor SHQIP_FRENGJISHT DHE ANASJELLTAS/ DICTIONAIRE FRANCAIS-ALBANAIS...   Fjalor SHQIP_FRENGJISHT DHE ANASJELLTAS/ DICTIONAIRE FRANCAIS-ALBANAIS... Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 11:23 am

EXTrem shkruajti:
Cito:


http://www.freelang.com/dictionnaire/albanais.html

Merci , meme s'il est vieux

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Fjalor SHQIP_FRENGJISHT DHE ANASJELLTAS/ DICTIONAIRE FRANCAIS-ALBANAIS... Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Fjalor SHQIP_FRENGJISHT DHE ANASJELLTAS/ DICTIONAIRE FRANCAIS-ALBANAIS...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Gjuha shqipe dhe gjuhët ndërkombëtare :: Gjuha Franqeze-
Kërce tek: