Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nëna ime është 100% shqiptare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor




Nëna ime është 100% shqiptare Empty
MesazhTitulli: Nëna ime është 100% shqiptare   Nëna ime është 100% shqiptare Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 10:38 pm

Nuk ka ndryshuar fare nga koha kur u shpall ‘Miss Kosova 1996’. Diellza Kolgeci vazhdon të mbetet po aq e bukur sa 13 vjet më parë, po aq e dashur për publikun, megjithëse ka ruajtur një pamje thuajse konstante.
Intervistoi: Gazmend Kajtazi
Organizimi i të parit spektakël bukurie në Kosovë ishte një nga ngjarjet më të bujshme të vendit tonë. Po, po! Në atë kohë, organizimi i “Miss Kosovares” bëri vërtet bujë. Ajka e spektaklit padiskutim mbajti emrin e Diellzës. Veshur me një palë rroba banje nga më modestet, ajo shfaqi elegancë, brishtësi, thjeshtësi dhe druajtjen e një vajze që ndoshta kishte guxuar më shumë se sa duhet. Guximi i hapur, fshehur brenda një kostumi banje… nuk i doli keq. Ajo u shndërrua menjëherë në të parin simbol bukurie të femrës kosovare, si dhe pati shumë... shumë favore të tjera, që sot do t’i kishte zili çdo Miss.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nëna ime është 100% shqiptare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nëna ime është 100% shqiptare
» Nëna<>?
» Filmi - Nëna
» Princi Leka II: Kerkoj nje vajze shqiptare
» 100 kriminelë shqiptarë “strehohen” në Britani

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: