Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Sërish probleme për Aquilanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Sërish probleme për Aquilanin Empty
MesazhTitulli: Sërish probleme për Aquilanin   Sërish probleme për Aquilanin Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 4:42 pm

Këtë fundjavë Roma udhëton në Bergamo ku do të ndeshet me Atalantan, ndërsa mesfushori italian, Alberto Aquilani, është në dyshim për këtë ndeshje, pasi nuk arriti ta përfundonte seancën e sotme stërvitore.
Aquilani ishte pjesë e përfaqësueses së Italisë, e cila u ndesh me Brazilin në Londër, dhe gjatë asaj ndeshje pësoi një lëndim, i cili mund t’i kushtojë me moslojë këtë javë.

Giallorossët janë në pozitën e pestë në Serie A dhe dëshirojnë të sigurojnë një vend që çon në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Sërish probleme për Aquilanin Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Sërish probleme për Aquilanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: