Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 City do të transferojë tre lojtarë brenda dy ditësh?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

City do të transferojë tre lojtarë brenda dy ditësh? Empty
MesazhTitulli: City do të transferojë tre lojtarë brenda dy ditësh?   City do të transferojë tre lojtarë brenda dy ditësh? Icon_minitimeSun Feb 01, 2009 4:15 pm

City do të transferojë tre lojtarë brenda dy ditësh?

Pasanikët e Manchester Cityt dëshirojnë të shpenzojnë 45 milionë funte brenda 48 orëve të ardhshme.
“Daily Mail” njofton se pronarët e klubit ua kanë dhënë dritën e gjelbër delegatëve të tyre të bëjnë transferimin sulmuesit të Blackburnit, Roque Santa Cruz, portierit të Newcastle, Shay Given, dhe mbrojtësit të Arsenalit, Kolo Toure.

Përfaqësuesit e Cityt janë kthyer në Blackburn për të ofruar afër 20 milionë funte për shërbimet e Santa Cruz, pasi që ofertat e tyre të deritanishme janë refuzuar.

Gjatë të shtunës ata do të bisedojnë me Arsenalin për të fituar shërbimet e Toure për 15 milionë funte, para se të finalizojnë gjërat me portierin e Newcastle, Shay Given.City do të transferojë tre lojtarë brenda dy ditësh? F.0131172918203_m

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
City do të transferojë tre lojtarë brenda dy ditësh? Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
City do të transferojë tre lojtarë brenda dy ditësh?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: