Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 kerkesa per muzikshqpi dhe te hyaja...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
..::Xoni::..

..::Xoni::..

Male Numri i postimeve : 7
Age : 27
Qyteti : qaty pak ma afer
Registration date : 15/01/2009

kerkesa per muzikshqpi dhe te hyaja... Empty
MesazhTitulli: kerkesa per muzikshqpi dhe te hyaja...   kerkesa per muzikshqpi dhe te hyaja... Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 1:12 am

mund te beni kerkesa per muzi hsqip dhe te huaja une do ju ndihmoj ju falemderit per mirkuptim......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

kerkesa per muzikshqpi dhe te hyaja... Empty
MesazhTitulli: Re: kerkesa per muzikshqpi dhe te hyaja...   kerkesa per muzikshqpi dhe te hyaja... Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 11:29 am

nese di muzik tjera postoj e jo mi lan mi lyp ok kjo tem mbullet ok

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
kerkesa per muzikshqpi dhe te hyaja... Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
kerkesa per muzikshqpi dhe te hyaja...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Qendra Muzikës Shqiptare :: Muzikë 2009-
Kërce tek: