Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Jordan: Gjinjtë e mëdhenj nuk janë në modë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$


Male Numri i postimeve : 908
Age : 34
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Jordan: Gjinjtë e mëdhenj nuk janë në modë Empty
MesazhTitulli: Jordan: Gjinjtë e mëdhenj nuk janë në modë   Jordan: Gjinjtë e mëdhenj nuk janë në modë Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 6:35 pm

Katie Price, emri i vërtetë i Jordan, dëshiron të shkojë në hap me modën kur është fjala për madhësinë e gjoksit.Në fillim të këtij viti, modelja kishte bërë një tjetër ndërhyrje kirurgjike, por këtë radhë për ta zvogëluar madhësinë e gjinjve të saj.

"I kisha shumë gjinjtë e mëdhenj dhe dëshiroja t’i zvogëloj. Gjinjtë e mëdhenj janë jashtë mode", ka thënë modelja.

Jordan, e cila është nënë e tre fëmijëve mohon të jetë e varur nga kirurgjia plastike, pavarësisht faktit se fotografitë e fundit po tregojnë se ajo është duke u shndërruar në Michael Jacksonin.

"Disa njerëz bëjnë gjëra ekstreme. Ato që kam bërë unë janë të vogla. Gjithmonë do të jetë dikush që do të thotë se kam problem. Mua më pëlqen ta kem një trup të dizajnuar, por nuk bëj ndërhyrje kirurgjike që t’i ngjaj dikujt", ka përfunduar Jordan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Jordan: Gjinjtë e mëdhenj nuk janë në modë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jessica kryeson me gjinjtë e saj
» Apple ndalon gjinjtë për iPhone
» Paltrow ekspozon gjinjtë në filmin e ri
» Abdul: Rihanna dhe Beyonce janë frymëzuar nga unë
» City: Në radhë janë Gerrard, Lampard dhe Messi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: V.I.P & Show Biz-
Kërce tek: