Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Apple ndalon gjinjtë për iPhone

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Apple ndalon gjinjtë për iPhone Empty
MesazhTitulli: Apple ndalon gjinjtë për iPhone   Apple ndalon gjinjtë për iPhone Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 12:38 pm

Apple ndalon gjinjtë për iPhone Apple-iphone

Aplikacioni i cili nuk bën asgjë tjetër përveç se në ekran të iPhone shfaqë një palë gjinj femrash të cilat lëvizin nëse e lëkundni pajisje nuk ka përmbushur kriteret e kompanisë Apple. A thua pse?
Apple deri më tani në dyqanin e vet online, App Store, nuk ka lejuar aplikacione për iPhone të cilat në një mënyrë kanë qenë të pahijshme, fyese apo pornografike, mirëpo gjykuar sipas numrit të aplikacioneve të tilla të cilat paraqiten ilegalisht, e një prej tyre edhe aplikacioni i përmendur iBoobs, me gjasë për këtë lloj aplikacionesh ka interesim të shtuar.

iBoobs aktualisht nuk mund ta shkarkoni në App Store e as diku tjetër, mirëpo lajmet e mira vijnë në formë thashethemesh; flitet se, në fakt, Apple së shpejti do të hap kategori të veçantë për këtë lloj aplikacionesh, për gëzimin dhe lumturinë e pervers... desha të them, adhuruesve të erotikës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Apple ndalon gjinjtë për iPhone
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: