Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Blero ktuu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
The.Crossy

The.Crossy

Male Numri i postimeve : 2
Age : 25
Qyteti : Peja
Registration date : 15/01/2009

Blero ktuu Empty
MesazhTitulli: Blero ktuu   Blero ktuu Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 9:26 pm

Blero ktu me ju P: veq per me ju ndihmu me forum Wink D:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
VizitorBlero ktuu Empty
MesazhTitulli: Re: Blero ktuu   Blero ktuu Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 10:24 pm

mire se vjen blero kaloja sa me mir

dr-pipa@hotmail.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Blero ktuu Empty
MesazhTitulli: Re: Blero ktuu   Blero ktuu Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 10:29 am

THX shum BLERO per ndimen

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Blero ktuu Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
Sponsored content
Blero ktuu Empty
MesazhTitulli: Re: Blero ktuu   Blero ktuu Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Blero ktuu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Prezanto Veten-
Kërce tek: