Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 egzon (xoni)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
xoni
antar 0%
antar 0%
xoni

Male Numri i postimeve : 46
Age : 26
Qyteti : kaqanik
Registration date : 15/01/2009

egzon (xoni) Empty
MesazhTitulli: egzon (xoni)   egzon (xoni) Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 2:10 pm

name : egzon

age : 14

location : kosova ; kaqanik

hobies: football
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitoregzon (xoni) Empty
MesazhTitulli: Re: egzon (xoni)   egzon (xoni) Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 2:23 pm

mire se vjen egzon kalo sa me mire ne kete forum :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

egzon (xoni) Empty
MesazhTitulli: Re: egzon (xoni)   egzon (xoni) Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 7:43 pm

Mir se vjen xoni

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
egzon (xoni) Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
Sponsored content
egzon (xoni) Empty
MesazhTitulli: Re: egzon (xoni)   egzon (xoni) Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
egzon (xoni)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Prezanto Veten-
Kërce tek: