Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Shkodran--w1ll1am$

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Shkodran--w1ll1am$ Empty
MesazhTitulli: Shkodran--w1ll1am$   Shkodran--w1ll1am$ Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 2:07 pm

shkodrna sopa

nga kaqaniku

16 Vjeq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor



Shkodran--w1ll1am$ Empty
MesazhTitulli: Re: Shkodran--w1ll1am$   Shkodran--w1ll1am$ Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 2:24 pm

miresevjen shkodran kalo sa me mir ne kete forum :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkodran--w1ll1am$
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Prezanto Veten-
Kërce tek: