Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 atdheu ktu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
atdheMale Numri i postimeve : 6
Age : 25
Qyteti : prishtina
Registration date : 11/03/2009

atdheu  ktu Empty
MesazhTitulli: atdheu ktu   atdheu  ktu Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 12:13 pm

une jom atdheu i kom 13 vjet shkolla asim vokshi prishtin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

atdheu  ktu Empty
MesazhTitulli: Re: atdheu ktu   atdheu  ktu Icon_minitimeWed Mar 11, 2009 12:46 pm

mir se vjen atdhe kalo sa ma mir me ne

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
atdheu  ktu Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
atdheu ktu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Prezanto Veten-
Kërce tek: