Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Giggs: Do të nënshkruaj kontratë të re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Giggs: Do të nënshkruaj kontratë të re Empty
MesazhTitulli: Giggs: Do të nënshkruaj kontratë të re   Giggs: Do të nënshkruaj kontratë të re Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 4:47 pm

Legjenda e Manchester Unitedit, Ryan Giggs, ka vendosur ta zgjatë karrierën e tij si futbollist dhe dëshiron të luajë së paku edhe një sezon me Djajtë e Kuq.
“Nuk do të pensionohem. Nuk ka të vërtetë në shkrimet që e pohojnë pensionimin tim”.

“Jam duke biseduar për një marrëveshje të re dhe shpresoj që së shpejti do ta nënshkruaj atë”.

“Jam duke e shijuar futbollin më mirë se kurrë më parë. Po luaj në një skuadër me lojtarë të talentuar dhe me shpirt. Qëllimi im është që të vazhdoj të luaj për Unitedin më gjatë”, ka thënë 35-vjeçari për “Daily Mirror”.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Giggs: Do të nënshkruaj kontratë të re Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Giggs: Do të nënshkruaj kontratë të re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: