Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Riise: Kthehem pas dy javësh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Riise: Kthehem pas dy javësh Empty
MesazhTitulli: Riise: Kthehem pas dy javësh   Riise: Kthehem pas dy javësh Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 4:45 pm

Mbrojtësi i Romës, John Arne Riise, i cili ka qenë jashtë aksioni që nga lëndimi që pësoi në takimin përballë Palermos (28 janar), është i bindur se do të jetë i gatshëm të luajë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Arsenalit.
“Rikuperimi po shkon mirë dhe besoj se do të kthehem më herët saqë është menduar”.

“Nuk ndjej dhimbje në gju dhe jam i bindur se pas pesëmbëdhjetë ditësh do të jem në dispozicion të trajnerit”, ka thënë norvegjezi.

Nëse gjërat shkojnë mirë, Riise do të kthehet në ndeshjen kundër Sienas në Olimpico (21 shkurt) dhe do të jetë pjesë e skuadrës së Romës që do të udhëtojë në Londër për t’u ndeshur me Arsenalin më 24 shkurt.

Riise: Kthehem pas dy javësh F.0212120255466_m

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Riise: Kthehem pas dy javësh Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Riise: Kthehem pas dy javësh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: