Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Patinazhi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Patinazhi Empty
MesazhTitulli: Patinazhi   Patinazhi Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 3:40 pm

Patinazhi paraqet aktin e të rrëshqiturit me patina
mbi akull. Në përgjithësi patinazhi është i njohur si sport artistik ku
rrëshqitësit solo ose në grupe nga dy garojnë në gara të ndryshme
kombëtare dhe ndërkombëtare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Patinazhi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Sporte të ndryshme-
Kërce tek: