Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Celularë të cilët zbulojnë HIV-in, malarien…

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Celularë të cilët zbulojnë HIV-in, malarien… Empty
MesazhTitulli: Celularë të cilët zbulojnë HIV-in, malarien…   Celularë të cilët zbulojnë HIV-in, malarien… Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:09 pm

Zbulimi sensacional i një grupi të shkencëtarëve nga universiteti UCLA
në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka përshkuar botën këto ditë. Lajmi
se telefonat celularë mund të zbulojnë sëmundjet dhe të analizojnë
gjakun do …
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Celularë të cilët zbulojnë HIV-in, malarien…
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: