Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rooney mund të kthehet kundër West Hamit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Rooney mund të kthehet kundër West Hamit Empty
MesazhTitulli: Rooney mund të kthehet kundër West Hamit   Rooney mund të kthehet kundër West Hamit Icon_minitimeWed Feb 04, 2009 7:46 pm

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, ka filluar të bëjë trajnim të plotë dhe planifikon të rikthehet në ndeshjen e fundjavës kundër West Ham United.
Sipas “The Sun”, 23-vjeçari është në fazën përfundimtare të rikuperimit dhe tashmë po mban seanca të plota stërvitore.

Sulmuesi anglez nuk ka luajtur që nga ndeshja kundër Wigan Athletic më 14 janar kur pësoi një lëndim, prandaj Sir Alex Ferguson ka vendosur që ta inkuadrojë në lojë vetëm atëherë kur ai të rikuperohet plotësisht.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Rooney mund të kthehet kundër West Hamit Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Rooney mund të kthehet kundër West Hamit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: