Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mr.LindY (Arlind Gikolli)))

Shko poshtë 
AutoriMesazh
mr.lindy

mr.lindy

Male Numri i postimeve : 1
Age : 24
Qyteti : PEka
Registration date : 14/01/2009

Mr.LindY    (Arlind  Gikolli))) Empty
MesazhTitulli: Mr.LindY (Arlind Gikolli)))   Mr.LindY    (Arlind  Gikolli))) Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 12:44 pm

Name:ArlinD

Surname:Gjikolli

Age:13

City:Peja

Subject:Per me shum Informacione e-mail Jem osht mr.lindy-pe7@live.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Mr.LindY    (Arlind  Gikolli))) Empty
MesazhTitulli: Re: Mr.LindY (Arlind Gikolli)))   Mr.LindY    (Arlind  Gikolli))) Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 1:10 pm

MIR SE VJEN MR.LINDY KALO SA MA MIR ME NEVE

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Mr.LindY    (Arlind  Gikolli))) Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Mr.LindY (Arlind Gikolli)))
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Prezanto Veten-
Kërce tek: