Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 EXTrem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 38
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

EXTrem Empty
MesazhTitulli: EXTrem   EXTrem Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 9:30 pm

TUNG VENDOS TE prezantohem edhe une te me njeni ma kollaj hehe EXTrem Lol

Username:EXTrem
Name:Rajmond Krasniqi
location:dihet ma Prishtina CITY
AGE:21
etj nese ju vyn ndonje informat tjeter kontakto mondi_ronaldinjo@hotmail.com
passi:******

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
EXTrem Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
EXTrem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Prezanto Veten-
Kërce tek: