Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Chelsea ofron katёr yje pёr Robinhon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorChelsea ofron katёr yje pёr Robinhon Empty
MesazhTitulli: Chelsea ofron katёr yje pёr Robinhon   Chelsea ofron katёr yje pёr Robinhon Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 2:16 pm

Menaxheri i Chelseat, Luiz Felipe Scolari, ёshtё i paepur tё sjellё nё Stamford Bridge yllin e Manchester Cityt, Robinho.
The Sun shkruar se Scolari ёshtё duke u përpjekur ta transferojë brazilianin nё Chelsea, pasi dёshtoi kёtё ta bёjё gjatё gushtit tё kaluar. Madje Scolari ka ftuar klubet tё bёjnё oferta pёr ndonjërin prej yjeve tё Chelseat.

Pёr tё marrё shërbimet e Robinhos trajneri raportohet se do tё ofrojё 15 milionё funte plus katёr lojtarё, Nicolas Anelka, Florent Malouda, Salomon Kalou dhe njё qendёrmbrojtёs.

Nё anёn tjetër City ka shtuar interesimin edhe pёr njё yll tjetër botëror, kësaj here kapitenin e Chelseat, John Terryn, pёr tё cilin do tё ofrojё 40 milionё funte, dhe ёshtё i bindur se ai dëshiron tё jetё kapiteni i ri i Cityt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Chelsea ofron katёr yje pёr Robinhon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: