Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Tastierë për udhëtarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Tastierë për udhëtarë Empty
MesazhTitulli: Tastierë për udhëtarë   Tastierë për udhëtarë Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 1:26 pm

Tastierë për udhëtarë
Kompania Atek ja paraqitur OnBoard Travel Keyboard - tastierën e cila u dedikohet atyre të cilët udhëtojnë shpesh, e që përdorin laptopë.
Tastiera vjen në një forme shumë interesante. Ka 99 taste (përfshirë edhe pjesën numerike), e është e vendosur në një kuti rrëshqitëse me mbrojtje të veçantë.

Kjo tastierë peshon diç më shumë se 600 gramë, e nuk do të zë shumë vend në bagazhin tuaj për shkak të dimensioneve të vogla prej 37 centimetrash.

Ajo që tastiera nuk mbështet janë tastet për shkurtore (shortcuts), siç janë Print Screen, Scroll Lock, Pause Break, Ctrl i djathtë, si dhe shkurtoret e Windows.

Nëse kjo nuk është diçka që e përdorni në punën e përditshme dhe diçka që thjesht nuk mundeni pa të, tastiera OnBoard Travel është gjëja e duhur për ju. Çmimi me të cilin shitet është 30 dollarë amerikanë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tastierë për udhëtarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: