Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 dr-pipa<>

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitordr-pipa<> Empty
MesazhTitulli: dr-pipa<>   dr-pipa<> Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 11:55 am

une jam shpreism raka

nga : kaqaniku

age :13

hobi : sporti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
dr-pipa<>
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Prezanto Veten-
Kërce tek: