Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 72-vjeçarja duke vrapuar kap hajneshën e re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

72-vjeçarja duke vrapuar kap hajneshën e re Empty
MesazhTitulli: 72-vjeçarja duke vrapuar kap hajneshën e re   72-vjeçarja duke vrapuar kap hajneshën e re Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 12:36 pm

Tinejxherja e cila duke vrapuar ia ka grabitur çantën
72-vjeçares Jean Hirst herën tjetër duhet të kërkojë paraprakisht
biografinë e viktimës së saj. Sepse po ta dinte, do ta kuptonte se ka
vendosur ta plaçkit sprinteren dikur të famshme. Gjyshja e ka zënë pa
probleme.
E reja ka tentuar ta plaçkit zonjën e cila me
automjet po e kërkonte një adresë. Pasi që ka hyrë në automjet me dy
shoqet e saj përnjëherë e ka grabitur çantën dhe ka filluar të ik me
vrap: ajo që vajza anonime nuk e ka ditur është se zonja quhet Jean
Hirst dhe se me shtatëmbëdhjetë vitet e saj ka qenë fituese e çmimit të
parë në sprint në garën e të gjitha shkollave angleze.

72-vjeçarja Jean ka vrapuar pas hajneshës, shpejt e ka arritur dhe kur
vajza e ka parë gjyshen në vetëm disa metra larg vetes, e ka hedhur
çantën. Janë dashur vetëm 15 sekonda që plaka ta arrij, mirëpo pasi që
ka futur në dorë gjërat e saja, nuk e ka vazhduar ndjekjen tutje.

Për më tepër, me të kthyer në automjet ka vendosur të mos i thotë asgjë
policisë dhe i ka koritur dy vajzat tjera për faktin që kanë një shoqe
të tillë.

"U kam thënë të zgjedhin mikeshat e tyre më me kujdes. Nuk ka pasur
gjasa t'i lajmëroj në polici dhe në fund të fundit e vetmja gjë me
rëndësi ka qenë të marr çantën time", ka thënë sprinterja e moshuar.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
72-vjeçarja duke vrapuar kap hajneshën e re Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://albaniansharks.albanianforum.net
 
72-vjeçarja duke vrapuar kap hajneshën e re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Fun-
Kërce tek: