Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Parkon automjetin, mbi të fqinjit!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf


Male Numri i postimeve : 822
Age : 41
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Parkon automjetin, mbi të fqinjit! Empty
MesazhTitulli: Parkon automjetin, mbi të fqinjit!   Parkon automjetin, mbi të fqinjit! Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:23 am

Një vozitëse britanike me Mercedesin e saj automatik me vlerë prej afro 20.000 eurosh e ka shkelur gazin në vend të frenave dhe ka përfunduar mbi automjetin e fqinjit të tipit Chrysler të parkuar para shtëpisë së saj në qytetin britanik Ashtead, shkruan e përditshmja Telegraph.

Pronarin e Chryslerit, Robert Den-Hartog, mësues në shkollën fillore, e ka zgjuar nga gjumi një zhurmë e pazakontë, për të zbuluar se automjeti i tij i parkuar me vlerë prej mbi 10.000 euro, është tërësisht i shkatërruar. Ai menjëherë ka thirrur policinë.

Den-Hartog i cili jeton me bashkëshorten e tij Claire nuk ka mundur tu besoj syve të vet: “Gruaja ime dhe unë sapo ishim shtrirë, diç më herët se ora 11 e natës. Veçmë më kishte kapluar gjumi kur të dyve na zgjoi një zhurmë shumë e fuqishme. U nervozova shumë sepse tani më duhet të kërkojë një automjet të ri, ky më nuk ka gjasa të rregullohet!”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Parkon automjetin, mbi të fqinjit!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Për automjetin e fundit të Mercedes e McLaren - 750.000 euro

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Argëtim & zbavitje-
Kërce tek: