Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Flash: Uikendi futbollistik në Europë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Flash: Uikendi futbollistik në Europë Empty
MesazhTitulli: Flash: Uikendi futbollistik në Europë   Flash: Uikendi futbollistik në Europë Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:18 pm

Murinjo: Juve, shpejt e dyta
Përsëri mbetet jashtë skuadre. Murinjo nuk e ka falur ende brazilianin
Adriano, ndërsa Juventusi ka rigjetur kreun dhe kjo është fitorja e
parë që Klaudio Ranieri merr ndaj Murinjos. “Unë …
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Flash: Uikendi futbollistik në Europë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: