Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Arsenali vazhdon me humbjet, barazojne Chelsea, Liverpool dhe Manchester- VIDEO

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Arsenali vazhdon me humbjet, barazojne Chelsea, Liverpool dhe Manchester- VIDEO Empty
MesazhTitulli: Arsenali vazhdon me humbjet, barazojne Chelsea, Liverpool dhe Manchester- VIDEO   Arsenali vazhdon me humbjet, barazojne Chelsea, Liverpool dhe Manchester- VIDEO Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:16 pm

Pasi kishte humbur javen e kaluar nga Aston Villa, Arsenali kete jave
ka vazhduar me humbjet. Sot eshte mposhtur nga Manchester City, me
rezultatin e thelle 3-0.
Kur mendohej se pjesa e pare do te …
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Arsenali vazhdon me humbjet, barazojne Chelsea, Liverpool dhe Manchester- VIDEO
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: