Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Articles tagged with: lajme sporti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Articles tagged with: lajme sporti Empty
MesazhTitulli: Articles tagged with: lajme sporti   Articles tagged with: lajme sporti Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:14 pm

Në kuadër të Grupit E skuadra e Villarealit dhe Mançesterit kanë
barazuar në ndeshjen e tyre të fundit në fazën e Grupeve. Ndërkohë në
ndeshjen tjetër Alborg ka arritur që të mposht Skocezët
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Articles tagged with: lajme sporti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: