Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Alfa Romeo 8C në telashe! Tërhiqet nga shitja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Alfa Romeo 8C në telashe! Tërhiqet nga shitja Empty
MesazhTitulli: Alfa Romeo 8C në telashe! Tërhiqet nga shitja   Alfa Romeo 8C në telashe! Tërhiqet nga shitja Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:03 pm

No Comment


Alfa Romeo 8C në telashe! Tërhiqet nga shitja 112_0710_01l2009_alfra_romeo_8c_-300x139
Duket se Alfa Romeo 8C (së paku modeli i dedikuar për SHBA-të) nuk
është aq perfekt sa është menduar. Për shkak të një vendosjeje të
gabuar në momentin rrotullues të amortzimimit të përparmë dhe …
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Alfa Romeo 8C në telashe! Tërhiqet nga shitja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: