Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Articles in the Teknologji Category

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Articles in the Teknologji Category Empty
MesazhTitulli: Articles in the Teknologji Category   Articles in the Teknologji Category Icon_minitimeThu Feb 12, 2009 2:02 pm

Në bazë të të dhënave të analistëve nga kompania Net Applications,
fituesit më të mëdhenj gjatë muajit janar kanë qenë sistemet operative
Windows 7 dhe Mac OS. Rritja e përdoruesve të Windows 7 gjatë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Articles in the Teknologji Category
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: