Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Scolari nuk ndjehet nën presion

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Scolari nuk ndjehet nën presion Empty
MesazhTitulli: Scolari nuk ndjehet nën presion   Scolari nuk ndjehet nën presion Icon_minitimeTue Feb 03, 2009 1:19 pm

Shpresat e bluve për të fituar titullin kanë pësuar edhe një goditje pas humbjes së fundit ndaj Liverpoolit, por trajneri i Chelseat, Luiz Felipe Scolari mbetet i pashqetësuar.
Rezultati i fundit nxiti shumë spekulime rreth të ardhmes së Luiz Felipe Scolarit si menaxher i Chelseat. Por braziliani nuk ka frikë nga e ardhmja e tij në Stamford Bridge dhe ka hedhur poshtë rëndësinë e humbjes në Anfield.

“Nuk ndjehem nën presion. Kjo nuk është problem në jetën time. Qesh kur fitoj, por ndonjëherë humbasim”, ka thënë Scolari.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Scolari nuk ndjehet nën presion Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Scolari nuk ndjehet nën presion
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bota e Sportit :: Futbolli-
Kërce tek: