Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Paletë e laptopëve tërheqës nga Toshiba

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Paletë e laptopëve tërheqës nga Toshiba Empty
MesazhTitulli: Paletë e laptopëve tërheqës nga Toshiba   Paletë e laptopëve tërheqës nga Toshiba Icon_minitimeMon Jan 19, 2009 8:47 pm

Seria Dynabook e prodhuesit japonez Toshiba është më e pasur edhe për një njësi të laptopit miniatural – modelin me shenjën Dynabook NX.

Tregu japonez tashmë e ka mundësinë të blejë laptopin e vogël nga Toshiba, e kur do të paraqitet në pjesën tjetër të botës, na mbetet e panjohur.

Sido që të jetë Dynabook NX është paraqitur në tri variante të ngjyrave – të zezë të ndritshme, të bardhë dhe rozë, derisa shitet me diskun shtesë SSD (solid-state drive) me kapacitet prej 128 GB. Bashkë me këtë hapësirë për të dhëna laptopët e rinj nga Toshiba shiten edhe me disqe të forta klasike me kapacitet prej 160 GB apo 250 GB, 3 GB memorie punuese, derisa përgjegjës është procesori Core 2 Duo SU9300.

Dynabook NX përmban ekran WXGA me diagonale prej 12.1 inç, e as çmimi i kësaj pajisje nuk dihet.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Paletë e laptopëve tërheqës nga Toshiba Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Paletë e laptopëve tërheqës nga Toshiba
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: