Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Samsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
T3chn1calWolf
Admin
Admin
T3chn1calWolf

Male Numri i postimeve : 822
Age : 37
Qyteti : ne Form :P
Registration date : 07/01/2009

Samsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm Empty
MesazhTitulli: Samsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm   Samsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm Icon_minitimeSun Jan 18, 2009 9:20 am

Ekrani i ri LCD nga Samsung është interesant për dizajnin e bukur, por edhe sipas mundësive solide me çmim të përballueshëm.

Emri i plotë i pajisjes është Samsung P2370L, a derisa bëhet fjalë për monitorin LCD me ndriçim LED të prapavijës, kontrast prej 2.000.000:1, shpejtësi të përgjigjes prej dy milisekondash, hyrjen DVI dhe HD me rezolucion prej 1.920 x 1.080 pikselash.

Ekrani duket shumë elegant falë kornizës transparente dhe xhamit, derisa çmimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është 399 dollarë.

_________________
"Kush i largon një besimtari një brenga nga brengat e dynjasë, Zoti do ia largojë brengat e botës tjetër."
Samsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm Logo10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://albaniansharks.albanianforum.net
 
Samsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: