Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Samsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorSamsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm Empty
MesazhTitulli: Samsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm   Samsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 4:39 pm

Ekrani i ri LCD nga Samsung është interesant për dizajnin e bukur, por edhe sipas mundësive solide me çmim të përballueshëm.
Emri i plotë i pajisjes është Samsung P2370L, a derisa bëhet fjalë për monitorin LCD me ndriçim LED të prapavijës, kontrast prej 2.000.000:1, shpejtësi të përgjigjes prej dy milisekondash, hyrjen DVI dhe HD me rezolucion prej 1.920 x 1.080 pikselash.

Ekrani duket shumë elegant falë kornizës transparente dhe xhamit, derisa çmimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është 399 dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Samsung P2370L – i bukur dhe i përballueshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: