Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Player multimedial alumini nga iRiver

Shko poshtë 
AutoriMesazh
w1ll1am$
S.MODERATOR
S.MODERATOR
w1ll1am$

Male Numri i postimeve : 908
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

Player multimedial alumini nga iRiver Empty
MesazhTitulli: Player multimedial alumini nga iRiver   Player multimedial alumini nga iRiver Icon_minitimeSat Jan 17, 2009 1:18 pm

Player multimedial alumini nga iRiver 31eeK-bZH7LiRiver, një nga kompanitë të cilat ende mundohet të krijojë alternativë të ndershme ndaj atij iPod nga Apple, ka edhe një atu në dorë: player multimedial me shtëpizë alumini.
Edhe pse ende nuk është konfirmuar asgjë zyrtarisht, besojmë se në foton e paraqitur më lartë gjendet pajisja e re e iRiver, playeri multimedial e50, i cili sigurisht do të jetë model paraprak i edhe një modeli tjetër për të cilin po flitet shumë kohëve të fundit, të riut e100.

Sipas të dhënave në dispozicion, e50 ka shtëpizë nga alumini, vjen me kapacitete prej 2.4 dhe 8 gigabajt, ka ekran LCD me diagonale 1.8 inç dhe rezolucion 176 x 220 piksela, FM radio dhe baterinë e cila do të mbajë 52 orë punë.

Çmimi do të mund të ishte shumë i arsyeshëm, flitet për 90 dollarë për modelin me 4 GB hapësirë për ruajtje të dhënave, e se a do të paraqitet tek ne ende nuk dimë asgjë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Player multimedial alumini nga iRiver
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Teknologjia Botrore-
Kërce tek: