Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Remzije Osmani - Pse Me Flet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor




Remzije Osmani - Pse Me Flet Empty
MesazhTitulli: Remzije Osmani - Pse Me Flet   Remzije Osmani - Pse Me Flet Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 3:00 pm

Fajin e kam vetem un,qe prej teje prita shum,s'do te duhej te besoja kur e di se kush ke qene,s'do te duhej qe ta thoja qe ksaj zemre i pelqen. Do te zen mallkimi im,qe me vrave pa pushim,rrija zgjuar duke pritur ardhjen tende me vones,rrija zgjuar pa e ditur se per ne me s'kishte shpres. Pse me flet kur nuk me flitet?,kam nji dhembje qe me rritet,a vjen koha kur do te shoh un ty si tretesh ashtu siq me ke tretur?,se di me qka pret prej meje 1000 her zemren ma theve!,si gjithmone njesoj ke mbetur,njesoj ke mbetur ti. MUZIKA; Fajin e kam vetem un,qe prej teje prita shum,s'do te duhej te besoja kur e di se kush ke qene,s'do te duhej qe ta thoja qe ksaj zemre i pelqen.Do te zen mallkimi im,qe me vrave pa pushim,rrija zgjuar duke pritur ardhjen tende me vones,rrija zgjuar pa e ditur se per ne me s'kishte shpres.Pse me flet kur nuk me flitet?,kam nji dhembje qe me rritet,a vjen koha kur do te shoh un ty si tretesh ashtu siq me ke tretur?,se di me qka pret prej meje 1000 her zemren ma theve!,si gjithmon njesoj ke mbetur,njesoj ke mbetur tiii.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Remzije Osmani - Pse Me Flet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nexhat osmani- Mashalla 2008
» Nexhat Osmani - Zemres tane
» Nexhat Osmani - Ti ne Zemren Time
» Nexhat Osmani - Krisi Pushka Pram

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Tekste Këngësh Shqip-
Kërce tek: