Albania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 C'fare ndodh kur hy ne Internet.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
freska
antar 10%
antar 10%
freska


Male Numri i postimeve : 102
Age : 30
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

C'fare ndodh kur hy ne Internet. Empty
MesazhTitulli: C'fare ndodh kur hy ne Internet.   C'fare ndodh kur hy ne Internet. Icon_minitimeFri Jan 16, 2009 1:46 pm

Kush dreqin me mesoi Ineternetin, se s'po di me c'fare eshte realiteti

Kur hy ne Chat haroj te dal, aty mesova qe kusherira ime ka 3 jave qe ka lindur djal

Nuk ri dot pa hyre perdite ne Internet, kurse tek gjyshja kam pa shkuar plot 2 vjet

Nuk le femer pa ngacmuar ne Forum, sa nuk me del koha as per te fjetur gjum

Kerkoj gjithe diten te gjej nje Portal, s'me inetereson se kam shtruar gjyshin ne spital

I them Mirmengjes c'do dite nje shoku ne Irlanden e Veriut, ehhh... ta dini ju... kam 4 muaj pa pare komshiun

Pyes c'do dite Sugan c'fare ngjyre i ka veshur breket, dhe nuk pyes mamane c'fare ka gatuar per dreke

Ne MSN kam femra dhe nga Zelanda e Re, dhe nuk kam kohe te dal me shoket as per nje kafe

I njoh gjithe Shetet vetem nga IP-ia, dhe nuk di ne c'vit eshte cliruar Shqiperia

E lashe gjithe leket ne Ineternet Caffe, kur propozoj nje femer i them: Ajd dalim nje xhiro se nuk kam lek per kafe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
C'fare ndodh kur hy ne Internet.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Antamedia Internet Caffe - program për menaxhimin e internet-kafeneve
» Çfare eshte Ping-u
» Marreveshjet italo-shqiptare per energjine, ministri Ruli: Ja cfare perfitojme
» My Internet TV 5.2
» Internet Explorer 7.0

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: