Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Terroristët zëvendësojnë vajzat e zhveshura

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorTerroristët zëvendësojnë vajzat e zhveshura Empty
MesazhTitulli: Terroristët zëvendësojnë vajzat e zhveshura   Terroristët zëvendësojnë vajzat e zhveshura Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 9:20 pm

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës këtë vit është paraqitur kalendari me fotografitë e terroristëve më të kërkuar në botë, njoftojnë agjencitë.
Duke u nisur nga supozimi se shumë njerëzve iu janë mërzitur fotografitë me femra të zhveshura dhe pamjeve të ngjashme, autorët e kalendarit kanë ardhur në idenë origjinale ta përpilojnë atë nga fotografitë e terroristëve.

Secili muaj “ka fituar” terroristin e vet, në mesin e të cilëve edhe i pashmangshmi Osama Bin Laden, udhëheqës i organizatës ndërkombëtare terroriste Al-Qaeda si dhe zëvendësi i tij Ayman al-Zawahiri.

Pranë fotografive janë shtypur edhe biografitë e terroristëve si dhe shuma e shpërblimit për kapjen e tyre.

Kalendarin e ka publikuar Qendra amerikane për luftë kundër terrorizmit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Terroristët zëvendësojnë vajzat e zhveshura
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Te rejat e fundit :: Shendetsi-
Kërce tek: