Albania

...:::Forum...:::
 
ForumportalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 hysa hasa hahaha

Shko poshtë 
AutoriMesazh
freska
antar 10%
antar 10%
freska

Male Numri i postimeve : 102
Age : 26
Qyteti : kaqanik
Registration date : 14/01/2009

hysa hasa hahaha Empty
MesazhTitulli: hysa hasa hahaha   hysa hasa hahaha Icon_minitimeThu Jan 15, 2009 3:34 pm

Shkojne Hasa Hysa me vjedh dhe Njani hyn ne magazine me vjedh e tjetri rrin me rujt dhe hyp ne lis.
Pak me vone vjen atypari nje Polic dhe e shef Hysen ne lis dhe po e vet-qka ke hyp ne lis bre
E ky i thot: qe po lexoj vjersha
Polici: hajt ta degjoj nje
Hysa: O sa mire po rrezon hana ik o Has se tu qi Nana
Mbrapsht në krye Shko poshtë
DemoFire
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 3
Age : 27
Qyteti : Kosove
Registration date : 26/09/2009

hysa hasa hahaha Empty
MesazhTitulli: Re: hysa hasa hahaha   hysa hasa hahaha Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 1:03 pm

hauhuahha shum mire a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
hysa hasa hahaha
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Albania :: Bisedime dhe tema te ndryshme :: Barcoleta-
Kërce tek: